Opublikowane przez Przemek

Podziękowania dla rodziców

10 June 2015

Podziękowania dla rodziców to punkt wesela, którego forma często sprawia kłopot młodej parze.

Za standard uchodzi już wręczenie kwiatów i dedykacja utworu Urszuli Sipińskiej "Wspaniałych rodziców mam", podczas którego państwo młodzi wraz z rodzicami tańczą w środku kółka utworzonego przez gości. Od tej swoistej tradycji wiele par chce się jednak odcią, próbując wymyślić bardziej oryginalne sposoby na podziękowania.

W czasie prowadzonych przez nas imprez weselnych mieliśmy okazję zaobserwowania niejednego ciekawego pomysłu. Na przykład jedna z par we Wrocławiu postanowiła odznaczyć swoich rodziców medalami za bieg przez przeszkody, do którego porównali własne wychowanie. Jako tło ceremonii i przemówienia państwo młodzi wybrali utwór "We Are the Champions" grupy Queen.

Z kolei jedna z par z Opola w ramach podziękowania nakręciła dla rodziców filmik, składający się z krótkich scenek, w których młodzi trzymali karteczki, z wypisanymi wszystkimi rzeczami, za które dziękują rodzicom: za opiekę, za pomoc, za zupę pomidorową, za spacery. Każdej kartce towarzyszył inny strój i inna sceneria. Forma bardzo czasochłonna, ale efekt bezcenny – rodzice byli zachwyceni.

Sposobów na podziękowania dla rodziców jest wiele. Wszystko zależy od Waszej kreatywności. Oczywiście, gdy tylko zaobserwujemy kolejny ciekawy przykład, od razu go Wam opiszemy.