skip to Main Content
500 063 805 djapple@djapple.pl

Co oferujemy?

Jako Dj na wesele w tym szczególnym dla Was dniu oferujemy. . . Duże doświadczenie, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, bogatą dyskografie, prowadzenie całego przyjęcia weselnego od Waszego wejścia z gośćmi na sale po ostatniego uczestnika na parkiecie, pomoc w takich kwestiach jak; przygotowanie mixu na pierwszy taniec, wybór zabaw weselny i ułożenie planu wesela.

Nie tylko Dj na wesele, również Wodzirej

Nasza praca to nie tylko puszczanie muzyki. Jako wodzireje przyjęcie wesele rozpoczynamy uroczystym przywitaniem Pary Młodej i gości na sali oraz pierwszym toastem. Po obiedzie taneczną cześć przyjęcia weselnego otwiera Para Młoda Pierwszym Tańcem. Następnie w trakcie przyjęcia organizujemy różne zabawy weselne, których rodzaj oraz częstotliwość ustalamy z PM. W między czasie jest uroczyste krojenie tortu weselnego orz podziękowanie dla rodziców. No i oczywiście o 24.00 oczepiny. Jest to ogólny scenariusz, który jest modyfikowany indywidualnie.

Sprzęt

Dbamy o najwyższą jakość prowadzonych przeze nas imprez, dlatego używamy sprzętu renomowanych firm. Nigdy nie gramy z komputera, nie odtwarzamy też plików w formacie mp3, który ze względu na poziom kompresji nie zapewnia tak dobrej jakości dźwięku jak w przypadku utworów granych z oryginalnych płyt CD. Nasza konsola składa się z dwóch CD playerów DENON DN SC-2900 oraz mixera Reloop RMX-80 DSP. Korzystamy z nagłośnienia renomowanej firmy JBL o mocy 4000 W oraz końcówki mocy ADS LX 1100.

Oświetlenie, lasery i inne bajery.

 

Dobór oświetlenia jest ustalany indywidualnie, zgodnie z gustem i życzeniami klientów. Poza tym pod uwagę biorę wystrój Sali. Na każdej przyjęciu weselnym jest rozkładana rampa o wymiarach 400 cm x 300 cm, na której podwieszone są różnego rodzaju efekty świetlne i lasery.

Dopełnieniem naszego oświetlenia jest wytwornica ciężkiego dymu dająca niesamowity efekt przy pierwszym tańcu (przez niektórych niezwykle ceniona ze względu na kamuflowanie mylonych kroków przy pierwszym tańcu 🙂

Muzyka

 

Dobrze dobrana muzyka to podstawa udanej imprezy. W naszym repertuarze znajdują się zarówno najnowsze hity z list przebojów jak i nieśmiertelne evergreeny z dawnych lat. Aktualnie nasza dyskografia zawiera już ponad 400 albumów i ciągle rośnie. Od starego, dobrego rock&rolla po najnowsze trendy muzyki tanecznej. Każdy znajdzie coś dla siebie w bogatym zestawie hitów lat 50., 60., 70., 80., 90. i 00. Na każdym przyjęciu weselnym muzyka jest dobierana indywidualnie, jesteśmy również otwarci na propozycję Pary Młodej (zawsze możecie zaproponować kilka ulubionych wykonawców lub konkretnych utworów). Nie ma też problemu, kiedy któryś z gości będzie chciał zadedykować jakiś utwór.

Back To Top